KATALOG PRODUKTŮ


BETONIKA spol. s r. o.
Lobodice 221, 751 01 Tovačov
tel: +420 777 221 479
tel: +420 725 794 860
e-mail: lobodice@betonika.cz

O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách společnosti BETONIKA spol. s r.o.

Od počátku své činnosti působí firma především v oblasti výroby betonových a železobetonových dílců. Obchodní značka BETONIKA dnes reprezentuje ucelený sortiment betonových výrobků pro inženýrské a pozemní stavitelství.

S našimi výrobky se můžete běžně setkávat nejen po celém území naší republiky, ale i v zahraničí - na Slovensku, v Polsku, v Bulharsku. Použití našich výrobků jde napříč spektrem celého stavebního trhu, výrobky se značkou BETONIKA jsou zabudovány na českých i slovenských dálnicích, v řadě českých  i slovenských měst jsou pro odkanalizování použity naše dílce, výrobky BTK slouží pro odvodnění hyperrmarketů, logistických, obchodních a průmyslových center a jsou součástí dalších významných stavbeb.

Přímým prodejem a prostřednictvím sítě obchodních partnerů jsou realizovány dodávky našich výrobků přesně podle přání konečného zákazníka.

Nosnou částí výrobního programu závodu BETONIKA spol. s .r.o. Lobodice je produkce trubního a šachtového programu pro kanalizační a dopravní sítě. Výrobou betonových a železobetonových trub navazuje firma na tradiční používání betonových materiálů v kanalizacích pro jejich dlouhou životnost, výborné statické vlastnosti, minimální zátěž pro životní prostředí a snadnou recyklovatelnost.

V r. 1993 zavedla BETONIKA spol. s r.o. jako první firma v ČR výrobu šachtových prefabrikovaných den, skruží, přechodových desek a poklopů. Tím byly odstraněny mokré procesy zhotovování šachet na stavbě a zajištěna kvalita a variabilita dílce již z výroby. V r. 1997 byl uveden na trh štěrbinový žlab, který se úspěšně používá k odvodnění silnic a dálnic.

Výrobní program závodu Lobodice pak doplňují drobné betonové prvky jako příkopové dílce, bednící tvárnice a další prvky dle požadavků zákazníků.

Firma BETONIKA spol. s r.o. v současné době věnuje mimořádnou pozornost stálému zvyšování kvality výrobků. S nárůstem objemu výroby a zvyšujícími se požadavky zákazníků a investorů na kvalitu výrobků stoupají i požadavky na modernizaci výrobních procesů.

BETONIKA spol. s r.o. pro Vás provádí veškerou poradenskou činnost týkající se kanalizačních a odvodňovacích systémů, uložení betonových a železobetonových trub a další služby podle Vašich přání.

Přáli bychom si, abyste byli s našimi výrobky spokojeni a abyste se na nás rádi obraceli se svými požadavky.

Přejeme Vám hodně úspěchů při práci s našimi výrobky a těšíme se s Vámi na shledanou. 

 

Majitelé a zaměstnanci firmy BETONIKA spol. s r.o.

BETONIKA s.r.o. 2014

mapa webu     Webdesign STUDIO VIRTUALIS